Lærere

Per Vetle Heldal

Lærer, klassestyrer VG1A
Camilla-Syvertsen

camilla@toppidrettsgymnaset.no
Mobil priv.: 93803968

Camilla Syvertsen

Klassestyrer VG1B, lærer, kostholdsveileder

Christine Johnsen

Klassestyrer VG1C, lærer, rådgiver utenlandsstudier
SynneA

synne@toppidrettsgymnaset.no
Mobil priv.: 40478628

Synne Asprusten

Klassestyrer VG2A, lærer
Eirin Topper Forstrøm

eirin@toppidrettsgymnaset.no
Mobil priv.: 93644536

Eirin Topper Forstrøm

Lærer, klassestyrer VG2B

Aud Marit Lia Wilcox

Klassestyrer VG2C, lærer
Lill-Ann-Junker-Gundersen

lill.ann@toppidrettsgymnaset.no
Mobil priv.: 95449000

Lill Ann Junker Gundersen

Lærer, klassestyrer VG3A

Inger Judith Aks Moen

Klassestyrer VG3B, lærer
Kristin-Lorentzen

kristin@toppidrettsgymnaset.no
Mobil priv.: 92884807

Kristin Lorentzen

Klassestyrer VG3C, lærer
Arve-Rollag

arve@toppidrettsgymnaset.no
Mobil priv.: 97693172

Arve Rollag

Lærer, avdelingsleder skole
Olivier-Puertas

olivier@toppidrettsgymnaset.no
Mobil priv.: 92460501

Olivier Puertas

Lærer
Julia-Kleven

julia@toppidrettsgymnaset.no
Mobil priv.: 95093109

Julia Kleven

Lærer
ThereseSletten

therese@toppidrettsgymnaset.no
Mobil priv.: 47328492

Eva Therese Sletten

Lærer

Anne Marthe Berberg Nossek

Lærer
Håkon-Nordbø

hakon@toppidrettsgymnaset.no
Mobil priv.: 97021002

Håkon Nordbø

Lærer
Bjørn-Aarrestad

bjorn@toppidrettsgymnaset.no
Mobil priv.: 92019198

Bjørn Aarrestad

Lærer

Stian Sundbø

Lærer
Astrid-Fjeld

astrid@toppidrettsgymnaset.no
Mobil priv.: 41689965

Astrid Fjeld

Lærer, spes.ped.koordinator

Geir Vidar Bøe

Hovedtrener friidrett, lærer, rådgiver