Støtteapparat

Anne Kristin Solvang

Helsesøster
Camilla-Syvertsen

camilla@toppidrettsgymnaset.no
Mobil priv.: 93803968

Camilla Syvertsen

Klassestyrer VG1B, lærer, kostholdsveileder

Christine Johnsen

Klassestyrer VG1C, lærer, rådgiver utenlandsstudier
Louise-Rodgers-Holte

louise@toppidrettsgymnaset.no
Mobil priv.: 92402943

Louise Rodgers Holte

Basistrener, studiekoordinator, mentaltrener
Anstein_Enggravslia_4

anstein@toppidrettsgymnaset.no
Mobil priv.: 91152483

Anstein Enggravslia

Trener håndball, miljøarbeider
Astrid-Fjeld

astrid@toppidrettsgymnaset.no
Mobil priv.: 41689965

Astrid Fjeld

Lærer, spes.ped.koordinator

Geir Vidar Bøe

Hovedtrener friidrett, lærer, rådgiver
Geir-Helgesen

Epost arb.: geir@toppidrettsgymnaset.no
Mobil priv.: 45678498

Geir Helgesen

Sjåfør, vaktmester
Niklas-Tangen-Bergseth

niklas@toppidrettsgymnaset.no
Mobil priv.: 41479383

Niklas Tangen Bergseth

Fysioterapeut