Støtteapparat

anne-kristine

Anne Kristin Solvang

Helsesøster

Annekristin.solvang@skien.kommune.no
Mobil priv.: 90959507

Camilla-Syvertsen

Camilla Syversen

Klassestyrer VG1B, lærer, kostholdsveileder

E-post: camilla.syversen@ttgymnas.no
Mobil: 93803968

Christine-Johnsen

Christine Johnsen

Klassestyrer VG1C, lærer, rådgiver utenlandsstudier

E-post: christine.johnsen@ttgymnas.no
Mobil: 95211767

Louise-Rodgers-Holte

Louise Rodgers Holte

Basistrener, studiekoordinator, mentaltrener

louise@toppidrettsgymnaset.no
Mobil priv.: 92402943

Anstein_Enggravslia_4

Anstein Engravslia

Trener håndball, miljøarbeider

E-post: anstein.engravslia@ttgymnas.no
Mobil: 91152483

Astrid-Fjeld

Astrid Fjeld

Lærer, spes.ped.koordinatorE-post: astrid.fjeld.eismann@ttgymnas.no Mobil: 41689965
Geir-Vidar-Bøe

Geir Vidar Bøe

Hovedtrener friidrett, lærer, rådgiver

E-post: geir.vidar.boe@ttgymnas.no
Mobil: 47880540

Geir-Helgesen

Geir Helgesen

Sjåfør, vaktmester

Epost arb.: geir@toppidrettsgymnaset.no
Mobil priv.: 45678498

Niklas-Tangen-Bergseth

Niklas Tangen Bergseth

Fysioterapeut

E-post: niklas.bergseth@ttgymnas.no
Mobil: 41479383