Nyheter

Niklas Tangen Bergseth ny fysioterapeut og fysisk trener

Fra august tiltrer Niklas Tangen Bergseth som ny fysioterapeut og fysisk trener ved TiT. Han tar over for Kenneth Martinsen, som begynner i ny jobb. Niklas var en del av det første kullet som startet opp skolen i 2005. Han er skolens første ansettelse av en tidligere elev. Niklas er utdannet fysioterapeut og kostholdsveileder. Han driver Klinikken Grenland Fysikalske Kompetansesenter AS og har videreutdanning i manuelle teknikker. Niklas er også utdannet coach innenfor CrossFit. Som fysisk trener vil Niklas ha ansvar for mix-gruppen. I tillegg vil han følge opp fysisk trening for bryterne og hopp-linja.

Niklas er en svært engasjert person som kommer til å bidra positivt i miljøet. Han er opptatt av å få det beste ut av hver enkelt. Vi ser frem til å få Niklas med på laget!