Nyheter

TiT-svømmerne leverte under helgens Lambertseter Open.

TiT-svømmerne gjorde det meget bra i helgens Lambertseter Open. Den som utmerket seg mest var Mats Andersen med en A-finale og to B-finaler. I A-finalen ble han nr.2 på 200m fri med en ny pers med ca 2 sek og kun 7/100-deler fra vinneren. I tillegg så fikk han to B-finaler på 100 butterfly (nr.4 i klassen og nr.1 i B-finalen) og på 100 medley (nr.5 i klassen og nr.4 i B-finalen).

Ine Marie Andersen og Magnus Rasmussen fikk også hver sin B-finale. Ine svømte B-finale på 100 butterfly (nr.8 i klassen og nr.3 i B-finalen). Magnus svømte 200 rygg og ble nr.8 i klassen og nr.4 i B-finalen.

I tillegg så var Fredrik Frantzen (6 perser), Rannei Nordbø (2 perser), William Skjærum (6 perser), Marit Aakre (2 perser på 50 butterfly og på 50 fri) og Anders Valdar (3 perser). Mange gode resultater for våre svømmere.